Hasta Bakıcı Hizmetimiz

Hasta Bakıcı Hizmetimiz

Zor zamanlarınızda her zaman size destek olmak için Orca İnsan Kaynakları olarak yanınızdayız. Zamanla edindiğimiz tecrübe ile sizlerin bakıcı hizmeti ihtiyacınıza son veriyoruz.

 

Değer verdiğimiz insanların mutlu günlerinde olduğu kadar zor zamanlarında da yanında olmaya çalışırız. Ancak bu isteğimiz günümüz şartlarında her zaman mümkün olmayabilir. İzmir hasta bakıcı hizmetinde görev alacak personelimiz ekibimizin geri kalanı gibi titizlikle ve uzman kişiler arasından seçilmiştir. Hasta bakıcı hizmetinde hastanın sağlık durumuna göre, gerekli tedavileri de uygulanarak hastanın hayatına devam etmesi sağlanır.

 

Hasta bakıcı hizmeti alacak kişinin gerekli bakımı sağlanacak, varsa uygulanan ilaç tedavisine sağlıklı ve kontrollü bir şekilde devam edilecektir. Hastanın bu süreçte psikolojik olarak kendini iyi hissetmesi için gerekli sosyal aktivitelerde ve fiziksel aktivitelerde gereken destek uzman personelimiz tarafından sağlanacaktır.

 

Orca İnsan Kaynakları olarak sizin ve hastalarınızın mutluluğu bizim en büyük gurur kaynağımızdır. Verdiğimiz hizmetten memnun olmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Hasta bakıcı, yaşlı bakıcı hizmeti arayışlarınıza en iyi hizmetimizle nokta koyuyoruz. Yatılı-yatısız bakıcı hizmeti seçeneklerimizle, en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. İhtiyacınızı karşılamak için görevlendirdiğimiz personelimizden istediğiniz performansı alamazsanız değişim garantisi veriyoruz. Sizin ve sevdikleriniz için en iyi hizmeti almanız için sunduğumuz olanaklar ile İzmir’de en iyi firmalardan biri olan Orca İnsan Kaynakları olarak yanınızdayız.