Yatılı Yatısız Bakıcı

Yatılı Yatısız Bakıcı

Hayat her gün başımıza gelen onlarca olayın bir bütünü. Bu bütün içerisinde her zaman güzel olaylar olmuyor. Çeşitli olumsuzluklar, aksilikler de başımıza gelebiliyor. Bu gibi durumlara hazırlıklı olmak ise günümüzün yoğun tempolu koşullarında her zaman mümkün değil. Hastalık, yaşlılık, ev işleri gibi çok fazla alanda yardıma ihtiyacımız olabilmekte. Tüm bu zor durumlar için Orca İnsan Kaynakları olarak yanınızda olmayı kendimize görev edindik.

 

Günlük hayatınızın temposundan, çalışma şartlarınızdan dolayı evinizle yeterince ilgilenemiyor ya da kendinize istediğiniz zamanı ayıramıyor olabilirsiniz. Bu durumda yatılı-yatısız yardımcı personellerimiz ile yanınızdayız. Eve geldiğinizde ev işleriniz istediğiniz şekilde bitmiş olsun, size de sadece ailenizle keyifli vakit geçirmek kalsın istemez misiniz? Çamaşır, bulaşık, ütü, temizlik gibi ev işlerini tamamen sizin istediğiniz şekilde ve zamanda yapacak olan yardımcı personellerimiz ile hayatınızı daha kolay hale getiriyoruz.

 

Hayatta sağlık olduğu gibi hastalık da var. Hasta veya hasta yakını olduğunuz zaman hasta bakıcıdan yardım almak neden zor olsun ki? Yatılı-yatısız hasta bakıcı personellerimizi bu konuda uzman, eğitimli ve güvenilir kişiler arasından seçiyoruz. Hastalık sürecinde hastanın ihtiyaç duyduğu temel ihtiyaçlarına destek olmakla birlikte hastanın bulunduğu ortamın da temiz olmasını sağlayacak olan personelimiz, bu süreçte hasta yakınları ve hastanın doktoruyla iletişim halinde olacaktır. Hasta sağlığına ulaşana kadar geçen sürede hastanın hem fiziksel hem de sosyal aktivitelerinde durumuna göre destek olacak, hastalığın psikolojik ve fiziksel zararını en az düzeyde tutmak için çalışacaktır.

 

Gençliğin geçmesiyle birlikte azalan enerjiyle siz veya yakınlarınız desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu dönemde yatılı-yatısız yaşlı bakıcı personel seçiminiz ile birlikte hayatınız daha kolay hale gelebilir. Kişinin artık kendisinin sağlayamadığı temel ihtiyaçlarını karşılamasında yardımcı olacak yaşlı bakıcı personelimiz, bulunulan ortamın temizliği, varsa ilaç veya tedavilerin düzenli şekilde yapılması konusunda da kişiye gereken desteği sağlayacaktır. Kişiyle pozitif bir iletişimde olacak olan yaşlı bakıcı personelimiz sağlık durumuna göre çeşitli sosyal ya da fiziksel aktivitelerde de destek olacak böylece yaşlı bakıcı ihtiyacı duyan kimsenin hayattan kopmamasına destek olacaktır. Güleryüzlü ve anlayışlı personelimiz tıpkı diğer yardımcı personel tercihlerinizde olduğu gibi memnuniyetiniz için çaba harcayacaktır.

Yatılı Yatısız Bakıcı HİZMETİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE NOT BIRABİLİRSİNİZ.