Biz Kimiz?

KURUMSAL
Biz Kimiz?

Günlük hayatın değişen koşullarında hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, bebek bakıcı, çocuk bakıcı, hemşire ile özel bakım ya da ev işlerine yardımcı personel arayışında iseniz alanlarında uzman, tecrübeli,güler yüzlü personellerimiz ile Orca İnsan Kaynakları olarak hizmetinizdeyiz.

 

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle harekete geçen firmamız sizlerin tercihleri ve geri dönüşleriyle büyümektedir. Daima çözüm odaklı olan bir firmamız Orca İnsan Kaynakları olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Verdiğimiz hizmet sürecinde ve sonrasında sizlerle iletişimimizi kaybetmeden oluşabilecek başka bir ihtiyaç durumunuzda profesyonel hizmetimizle yine yanınızdayız.

 

Hayatın çeşitli olumlu ya da olumsuz durumlarında sizlere vereceğimiz profesyonel hizmetler için kendi işlerinde en iyi isimlerle çalışıyoruz. Bu kişiler kendi alanlarında uzman, eğitimli,tecrübeli ve güvenilir kişiler arasından seçilerek aramıza katılıyor. Biz inanıyoruz ki hizmet bir ekip işidir. Biz ekibimize güveniyoruz, sizin için en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.

 

Daima pozitif düşünen ve güleryüzlü ekibimizle birlikte verdiğimiz profesyonel hizmetin sonuna kadar arkasındayız. Zamanla bu alandaki üstün başarısını kanıtlayan firmamız Orca İnsan Kaynakları olarak hizmet aldıktan sonra yüzünüzde oluşan gülümsemenin sebebi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Giderek büyüyen bir aile olan Orca İnsan Kaynakları’nın bir parçası olmaktan biz gurur duyuyoruz. Sizlere sağlayacağımız profesyonel hizmet ile giderek büyüyen ailemizin bir ferdi olmanızı yürekten istiyoruz. Tüm hizmet arayışlarınıza Orca İnsan Kaynakları’na gelerek bir son verebilirsiniz.