İzmir Bebek Bakıcı

İzmir Bebek Bakıcı

Hayatımızdaki en masum korunmasız canlılar olarak bebeklerimiz her zaman en özel yerlerini korurlar. Gelişen dünya şartlarından dolayı hemen çalışma ortamına dönmek durumunda kalan ebeveynler için en önemli sorunlardan biri bebeğin bakımıdır. Ailelerden alınan destek her zaman yeterli olmaz ya da her zaman müsait olan bir aile büyüğü bulunmayabilir. Bebek bakıcı arayışlarında oldukça seçici davranmanız gerekir ancak yine de tam olarak içinize sinmez hiçbir şey. Arayışınıza son vermek için Orca İnsan Kaynakları olarak yanınızdayız.

 

Bebeğinizle sizin aranızda daima iletişimi sağlayacak olan personelimiz, bebeğinizin güvenliğini sağlayacak sağlık durumuyla da dikkatli bir şekilde ilgilenecektir. Siz yanınızda olamasanız da bebeğinizin sizin istediğiniz bir şekilde yetişmesi için gereken tüm özen bebek bakıcı personelimiz tarafından sağlanacaktır.

 

Henüz konuşma durumu söz konusu olmadığından bebekle iletişim kurmak oldukça önemlidir. Bebeke arasında bir bağ oluşturabilecek güvenilir bir bebek bakıcı bulmak sizin için oldukça zor bir süreç olabilir. Bu süreci en kolay şekilde atlatmanız için sizin yerinize tüm detayları düşündük. Bizimle beraber çalışan ekibimizi uzun ve titiz bir çalışmanın sonucunda oluşturduk. Ekibimiz alanında uzman, tecrübeli, güleryüzlü ve pozitif insanlardan oluşmakta olup, personelimiz bebeğinize en az sizin kadar özen ve dikkatle bakacaktır.

 

Bebeğinizin beslenme, temizlik, uyku, giyinme gibi ihtiyaçları bebek bakıcı personelimiz tarafından yapılacak, bebeklik döneminde gerekecek herhangi bir ihtiyacı yine uzman personelimiz tarafından giderilecektir. Bebeğin bulunduğu ortamın güvenliği de bebeğin gelişimi için önemlidir. Gerek bebeğin bulunduğu ev içerisinde gerekse de bulunduğu dış ortamdaki güvenliğin sağlanması olası tehlike ve olumsuzluklardan korunması bebek bakıcı personelimizin sorumluluğundadır.

 

Sizin istediğiniz aralıklarda yatılı ya da yatısız bebek bakıcı personel tercih edebilirsiniz. İş saatleriniz ya da çeşitli programlarınıza göre ayarlayabileceğiniz bebek bakıcı esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, pozitif ve uyumlu bireylerdir.

 

Aklınıza takılan her türlü soru ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İzmir Bebek Bakıcı HİZMETİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE NOT BIRABİLİRSİNİZ.