Hemşire ile Özel Bakım

Hemşire ile Özel Bakım

Sağlık durumları tekdüze olsa da hastalık halleri çok çeşitli ve komplike haller olabilir. Bu durumda sadece hasta bakıcı ya da yaşlı bakıcı personel size yeterli gelmeyebilir. Acil bir durum karşısında daha bilgili biri tarafından müdahale gerektirebilen durumlarla karşı karşıyaysanız Orca İnsan Kaynakları olarak deneyimli personellerimizle yanınızdayız. Hemşire ile özel bakım hizmetimizde personellerimiz hemşirelik eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz kendi alanlarında eğitimli, tecrübeli kişilerdir ve özel durumlarda gerekli müdahaleyi sağlayabilecek kişisel donanıma sahiptirler.

 

 Hastanın tedavisi sırasında kullanması gereken ilaçları ya da tedavi sürecinde yapılması gerekenleri, hastanın doktoru ile de iletişime geçerek en doğru ve sağlıklı bir şekilde yapacak olan hemşire personelimiz siz hasta yakınlarının en büyük destekçisi olacaktır. Alanında uzman, eğitimli birinin devamlı kontrolünde olacak hastanın sağlığıyla alakalı tüm gelişmelerde sizi ve doktorunu bilgilendirerek gerekli müdahaleyi sağlayacaktır.

 

Hemşire ile özel bakım hizmetinde tercih edeceğiniz hemşire personelimiz bu konuda deneyimli ve soğukkanlı kimseler arasından seçilerek kadromuza dahil olmuş kimselerdir. Hastanın bulunduğu ortamda hijyen koşullarına uyulmasını sağlayacak, beslenmesinde kontrollü bir şekilde destek olacaktır.

 

Hastanın bulunduğu ortamın fiziksel koşullarının hastalığına etki etmeyecek şekilde olmasını siz hasta yakınları ile işbirliğinde bulunarak sağlayacak olan hemşire personelimiz hastaya gereken özenin gösterilmesini sağlayacaktır. İşini severek yapan, uzman kişilerle çalışmamızın karşılığını sizden gelen olumlu geri dönüşlerle alıyoruz.

 

Hemşire ile özel bakım hizmetimiz hastanın durumuna göre, içinde bulunduğunuz şartlara göre geliştirebildiğimiz bir hizmettir. Hemşire personelimiz hastadan alınması gereken çeşitli numunelerin alınıp hastaneye ulaşmasında yardımcı olacağı gibi doktoruyla birlikte hastanın tedavisini de yürütebilir. Her hastanın durumu kendine özel olduğundan durumunuzla ilgili bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi hizmetimizden istediğiniz verimi alamadığınızı düşündüğünüz takdirde sınırsız personel değişimi garantisiyle sizin için en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmanızı istiyoruz.

 

Durumunuz hakkında daha detaylı bilgi almak, hastanız ile ilgili gerekli detayları bizimle paylaşmak ve varsa aklınızda oluşan soruların yanıtını bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemşire ile Özel Bakım HİZMETİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE NOT BIRABİLİRSİNİZ.